سیستم تبادل لینک و تبلیغات رایگان
صفحه اصلی  | ورود کاربران | عضویت رایگان  | خرید اعتبار | سایر خدمات | تماس با ما
                    

با خرید اعتبار تبلیغاتی در سیستم ما تبلیغات متنی خود را در بیش از 4 هزار وب سایت ایرانی به نمایش در آورید و موفقیت خود را تضمین کنید ( مشاهده لیست برخی از وب سایت های تحت پوشش )


 توجه داشته باشید  کسانی که بر روی لینک شما کلیک می کنند قبل از کلیک متن تبلیغ را خوانده و چون به موضوع آن علاقه داشته اند بر روی تبلیغ کلیک کرده اند.
 بنابراین هر کلیک برابر با یک بازدید کننده علاقه مند است که وارد سایت شما می شود. و هیچ اعتباری بیهوده از شما کسر نخواهد شد  و تا زمانی که تمام اعتبار شما مصرف نشده است آگهی شما در سیستم به نمایش در خواهد آمد . و اگر میلیون ها بار  تبلیغ شما نمایش داده شد و کسی بر روی آن کلیک نکرد حتی یک امتیاز هم از شما کسر نمی شود.

با خرید هر تعداد کلیک شما می توانید سایت های متعدد خود را به صورت دسته جمعی وارد کنید و اعتبار خود را بر روی آگهی های مختلف پخش کنید .

برای هر آگهی ما لیست آخرین کلیک های انجام شده و آدرس سایتی که در آن بر روی آگهی شما کلیک شده و حتی آی پی کلیک کننده را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

در حال حاضر چندین هزار وب سایت ایرانی تحت پوشش سایت ما قرار دارد که تبلیغات شما به صورت تصادفی در همه آن ها گردش خواهد کرد


 هزینه تبلیغات در سیستم تبلیغاتی Ydc نیز در مقایسه با سایت های مشابه بسیار پایین و تاثیر آن بسیار بیشتر است.


در هنگام سفارش هر یک از بسته های تبلیغاتی می بایست نام کاربری خود که در هنگام ثبت نام تعیین کردید را   ارائه دهید پس از انجام مراحل سفارش کنترل پنل شما به کنترل پنل حرفه ای تبدیل خواهد شد که مزایای زیر را دارد :

  • ثبت تعداد نا محدود آگهی با متن های دلخواه برای صفحات مختلف سایت توسط خودتان

  • مشاهده گزارش آخرین 50 کلیک انجام شده بر روی هر یک از آگهی ها به همراه آی پی شخص کلیک کننده - سایتی که تبلیغات شما در آن به نمایش در آمده و تاریخ و ساعت کلیک

  • مشاهده درصد توجه کاربران به یک آگهی خاص - که به شما این امکان را می دهد که متن های تبلیغاتی که بیشتزین توجه را نسبت به خود جلب می کنند شناسایی کنید .

  • نمایش آمار مشاهده و کلیک به صورت جداگانه برای هر وب سایت ثبت شده

  • کم نشدن اعتبار برای نمایش آگهی در سایت های مختلف

  • غیر فعال نمودن آگهی ها در یک زمان خاص و فعال سازی مجدد آن در هر زمان ( به طور مثال می توانید زمان هایی که در حال ارتقاء سایت خود هستید نمایش آگهی ها را متوقف کنید )

در جدول زیر تعرفه ایجاد تبلیغات متنی نشان داده شده است برای سفارش هر یک از بسته ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

قیمت تعداد کلیک

5000 تومان

500

8000 تومان

1000

20000 تومان

5000

30000 تومان

10000

60000 تومان

50000

نکته مهم
برای سفارش تبلیغات ابتدا می بایست به عنوان یک کاربر معمولی در سیستم رایگان عضو شوید
برای عضویت اینجا را کلیک کنید

سفارش سرویس تبلیغات بر اساس کلیک

نام کاربری شما در سیستم :
در صورتی که در سیستم رایگان عضو نیستید در این قسمت ثبت نام کنید

سرویس درخواستی :

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید توسط فرم تماس یا  با شماره های  09173180154  و  09173198608 با ما تماس بگیرید